productivity bundle 2021

Countdown Timer

O blogu

Witaj, Czytelniku!

Ja, autorka tego miejsca, mam na imię Urszula, jestem żoną jednego Męża i mamą dwóch Chłopaków, która uczy się tworzyć ciepły Dom i rozumieć się ze swoją… duszą, misją na tej Ziemi, kobiecością…

Cenię sobie wolność, rodzinę (trochę to się wyklucza, to prawda), prostotę, naturę, zdrowie i uczciwość. Z tej perspektywy piszę o tworzeniu sobie dobrego życia w rodzinie.

Fajne blogi piszę od 2011 roku. Początkowo było o wolności, życiu w zgodzie z naturą. Zostałam panią od minimalizmu, a nawet od ekologii i olejów (olei?).

Tak, dobra strona w Ynternecie powinna być na temat. Ale ile można pisać o tym, że i jak należy wyrzucać to, czego nie używamy i nie kupować tego, czego nie potrzebujemy? Tym bardziej, że w Życiu jest tyle ciekawych spraw, którymi warto się podzielić!

Pod nowym adresem (wcześniej mogliście mnie znać z Notatek o Życiu i bloga Pani Strzelec) moje pisanie zmienia się w… blog osobisty – ze wszystkim, co leży mi na sercu. Niech Was inspiruje i zmienia na lepsze i bardziej wolne 🙂

O czym chcesz poczytać?

Jeśli chcesz być powiadamiany mailowo o nowych tekstach i otrzymać dostęp do tych zahasłowanych – zapisz się na newsletter.

Kontakt


Chwila na pochwalenie się sławą:

Wysprzątaj i żyj szczęśliwie! – rozmowa z Moniką Głuską-Durenkamp dla magazynu Allegro.