Upraszczacz życia - minimalizm jak zacząć

Upraszczacz Życia 📝🏡😊 Zaplanuj swoje lepsze życie

Przekuj minimalistyczne inspiracje w realną zmianę swojego życia na prostsze i… lepsze.

Marzysz o prostszym życiu? Chcesz żyć zgodnie ze swoimi priorytetami albo w końcu raz a dobrze uporządkować swój dom 🤦🏻‍♀️? Wiem, że nieraz trudno jest przekuć inspiracje i wiedzę z wielu źródeł w plan działania. Może teksty o minimalistach wywołują w Tobie odczucie też tak chcę, ale zaraz przypominasz sobie, że masz dzieci, a z nimi minimalizmu sobie nie wyobrażasz, albo myślisz, że przy swoim natłoku obowiązków nie znajdziesz czasu na porządne oczyszczenie przestrzeni 🤷‍♀️

Możesz mieć spokojniejsze życie. Robić to, co najważniejsze najpierw. Być oddzielonym od rozpraszaczy. Mieć porządek w swojej przestrzeni. Brak chaosu i nerwów z powodu zagubionych rzeczy. Uzdrowione finanse. Możesz zapanować nad planem dnia, wprowadzać stopniowo dobre nawyki, o których marzysz, by naprawdę były częścią Twojego życia. Możesz codziennie działać i dokonywać wyborów w zgodzie ze swoimi wartościami. Uwolnić czas. Poznać, czym jest spokojna głowa 🙋🏻‍♀️ Czym jest porządek w domu, a jednocześnie o ile mniej można sprzątać, aby ten porządek był.

Fajnie się czyta o minimalizmie, ale jak przełożyć te obrazki oczyszczonych wnętrz i listy korzyści na własne życie? Tu z pomocą przychodzi Upraszczacz życia, czyli karty pracy, aby ukierunkować Cię we wprowadzaniu zmian poprzez podanie sprawdzonych, prostych metod. Możesz zmienić swoje życie na prostsze małymi, ale konkretnymi krokami.

Upraszczacz życia to:

👍 Karty pracy do wypełniania i codziennego wprowadzania zmian w życie.

👍 Praktyczne porady-inspiracje, jak upraszczać i utrzymywać minimalizm w różnych sferach życia.

👍 Piękne i w punkt cytaty, aby utrzymać zapał w tym pięknym i dobrym, ale trochę jednak trwającym procesie.

Z Upraszczaczem życia poprowadzę Cię za rękę z metodami, które wypracowałam i doskonaliłam w trakcie ponad 9 lat praktykowania minimalizmu w swoim życiu (także jako mama dwóch maluchów!).

W Upraszczaczu życia znajdziesz:

✔️ karty określenia motywów zmiany życia na minimalistyczne i oczekiwanych korzyści (2 strony)
✔️ listę książek i filmów, aby utrzymać zapał do zmian
✔️ 14 stron z inspirującymi cytatami, które możesz wykorzystać jako plakat (7 w języku polskim, 7 w języku angielskim)
✔️ karta określenia życiowych priorytetów
✔️ prosty plan tygodnia
✔️ miesięczny monitor nawyków
✔️ listy, które pomogą Ci wybrać i utrzymać minimalistyczną liczbę różnych kategorii rzeczy (6 stron, w tym realny plan oczyszczenia całego domu)
✔️ cyfrowy minimalizm – Twoje zasady
✔️ pomysły na uproszczenie życia w trzech obszarach (3 strony)
✔️ miesięczny monitor zakupów
✔️ lista pakowania + porady
✔️ eksperyment Rok / Miesiąc bez kupowania
✔️ prosty plan jedzenia
✔️ listy zakupów (2 strony)
✔️ grafik i monitor regularnych porządków (2 strony)
✔️ lista przedmiotów, których można łatwo się pozbyć
✔️ pytania, które należy sobie zadać przed podjęciem decyzji o zakupie przedmiotu, zatrzymaniu go i zakupie ubrań (3 strony)
✔️ lista prezentów, które nie zagracą domu
✔️ praktyczne kropkowane karty na notatki
✔️ 6 dodatkowych stron z cytatami (3 w języku polskim, 3 w języku angielskim).

  • Upraszczacz życia - minimalizm jak zacząć

Minimalizm zaczął być znany i podoba się ludziom. Upraszczacz życia to już nie jest sama inspiracja, nie piękne historie innych ludzi na ich drodze do minimalizmu, tylko karty pracy, byś budował w swoim życiu swój minimalizm na miarę.

Dzięki temu możesz uprościć swoje życie w zgodzie z Twoimi realiami, potrzebami, stylem życia, oczekiwaniami.

A ponieważ plik z kartami pracy możesz zawsze mieć na swoim komputerze, a nie w postaci jednorazowo kupionej fizycznej książeczki, w miarę porządkowania swojego życia, zachodzących zmian i nowych potrzeb każdą stronę możesz wydrukować ponownie dowolną ilość razy lub wspomóc się kropkowanymi stronami na notatki.

👩🏻‍🏫 Ja mam na imię Ula i od dziewięciu lat przedstawiam na swoich blogach moją przygodę z minimalizmem (najpierw to były Notatki o życiu, potem Pani Strzelec, teraz jesteśmy na Slow and happy). Pokazuję, jak mało w gruncie rzeczy potrzebujemy, nawet jako rodzina, jak mało nowych rzeczy kupujemy i jaki sposób o tych rzeczach myślę (cykl zakupy minimalistki), jak niewielka choć zdecydowanie wystarczająca jest ilość ubrań moja i dzieci. I wreszcie – na co mam czas, kiedy nie zajmuję się chodzeniem po sklepach, sprzątaniem (a dom i tak sprzątnięty!), zastanawianiem się, w co się ubrać, prasowaniem gór ciuchów ani szukaniem zapodzianych przedmiotów.

Odpowiadam na 🧐 pytania:

1. Czym jest Upraszczacz życia?

Kupując go, otrzymasz plik PDF złożony z 48 różnych stron + okładka w formacie A4.

2. Jak korzystać z Upraszczacza życia?

Wydrukuj go, wypełniaj i wprowadzaj zmiany w życie. Dzięki posiadaniu pliku na swoim komputerze, a nie jednorazowo kupionej fizycznej książeczki, każdą stronę możesz wydrukować dowolną ilość razy lub wspomóc sie kropkowanymi stronami na notatki.

Ze względu na cyfrowy charakter produktu i fakt, że jest on dostarczany w całości po dokonaniu płatności, nie ma możliwości zwrotów.

Materiały są przeznaczone do użytku własnego przez kupującego. Udostępnianie plików innym osobom jest zabronione.

Możesz przeczytać wiele książek i artykułów dotyczących upraszczania życia i minimalizmu, i na ich podstawie próbować ułożyć sobie plan zmiany swojej przestrzeni i swojej codzienności. Albo możesz posiłkować się efektami moich wieloletnich doświadczeń, których esencja zawarta jest w Upraszczaczu życia.

Formy płatności:

Zakupu dokonasz poprzez platformę Etsy. Możesz dokonać zakupu jako gość bez zakładania konta. Dostępne formy płatności: karta, PayPal, Apple Pay, Google Pay.

Dostęp do pliku:

Jeśli kupowałeś jako gość, link do zapisania pliku na swoim komputerze otrzymasz w mailu od Etsy. Jeśli posiadasz konto na Etsy, link znajdziesz zawsze w zakładce Moje konto, Zakupy.

👇